Sylwia i Marcin

ŚLUB MARZEŃ !


Niejedna przyszła Panna młoda zachodzi w głowę i mysli o tym, co zrobić aby ten dzień był wyjątkowy i żeby wszystko się udało. A tak się składa, że ja znam odpowiedź na to pytanie :) Otóż droga przyszła paro młoda, jedyne co musiście, to: wrzucić na luz, bezgranicznie zaufać Wszystkim tym, którzy dla Was tego dnia "pracują"
i bawić się na własnym weselu jak na żadnym innym.
 Dokładnie jak Sylwia i Marcin smiley 

Tytułem wstępu, bo to istotne - Sylwia i Marcin poznali mnie i Canona w zeszłym roku na ślubie Asi i Bartka (zdjęcia tutaj www.martynawozniak.com/asia-i-bartek) Sylwia z Marcinem nie widząc jeszcze moich zdjęć wykrzyczeli "Martyna! Chcemy Ciebie, uwiecznij nasz dzień!" no i mnie mieli, a ja zostałam najszczęśliwszą fotografką, która w dzień dziecka pracowała, a raczej bawiła się na jednym z TheBestOf ślubów.

 

1 czerwca 2018 roku heart Sylwia i Marcin przeżyli swój wyśniony ślub.
Był luz, zaufanie, mnóstwo radości dookoła i... zabawa na całego!

 

No cóż, Ich rodziny mają to do siebie, że bawią się tak, jak gdyby była to ostatnia noc Ich życia! Zresztą zobaczycie poniżej o czym piszę. A ja do tego ponownie czułam się jak członek rodziny, bo nie tylko z moją parą złapałam wspólny język przy pierwszym poznaniu - pozdrawiam Pana wujka Jarka oraz jedną i drugą rodzinkę. 

To może wszystko kolorowo brzmi, jednak mi osobiście pod koniec takiego weselnego dnia nogi wychodzą wiadomo skąd, plecy już dawno myślą o leżeniu, a prawa ręka najchętniej by odpadła, ALE w takiej atmosferze odpoczywam, mam chill, a na koniec super satysfakcję :) Bo kiedy ekipa współgra - nikt z nas nie ma zmartwień :)

heartheartheart

 

Kończąc wywód (standard angel) dziękuję wszystkim uczestnikom ceremonii ślubnej i części weselnej za ciepłe przyjęcie mnie we wszystkie progi, super atmosferę w każdym miejscu w jakim się znalazłam oraz każde wariactwo i uśmiech w stronę moją i Canona yes do szybkiego zobaczenia mam nadzieję!
tymczasem lecę na kolejne zwariowane śluby!


BAWMY SIĘ FOTOGRAFIĄ!
Canon i ja kiss

Ps. poniżej udostępniam mniej więcej połowę zdjęć ze ślubu Sylwii i Marcina, resztę znajdziecie od 22.06 w strefie klienta w galerii zabezpieczonej hasłem.